| ldynina a întrebat:

Am nevoie de nite sfaturi, stie cineva niste trucuri pentru a arata putin mai...plinuta? Am 1.72. si sunt foarte slaba, mai ales la picioare. Am doar 40 si ceva de kg, orice as manca, nu reusesc sa ma ingras, asa ca am nevoie de niste trucuri vestimentare, care sa ma avantajeze!

Răspuns Câştigător
| deya100 a răspuns:

Paii nu poti decat sa te ingrasi dar iti pot da inca un sfat:

NU PURTA HAINE STIMTE! poarta haine potrivite cele strimte iti vor scoate in evidenta silueta prea mica asa ca alege niste haine care sa nu te faca foarte slaba! big grin
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Nu te ingrasa orice ai face! Eu ma chinui sa slabesc mai ales daca poti sa mananci orice si nu te ingrasi la ce sa.ti doresti sa te ingrasi? Poate mai tarziu vei reusi, dar crede.ma vei regreta...

| ldynina explică (pentru AnnaAnnne):

Sunt extrem de slaba, am slabit brusc dupa nastere si de atunci orice si oricat as manca, nu reusesc sa ma ingras deloc...

| AnnaAnnne a răspuns (pentru ldynina):

Ce n.as da eu sa fiu ca tine love struckpuppy dog eyes eu am 1, 62 si 45 kgsad si vreau sa ma chinui vacanta asta de iarna sa slabesc si sa ajung la 42 kg

| megabum a răspuns:

Trucuri de ingrasare?
Ok uite cateva:
mananca mancaruri grase cum ar fi carnea de porc,
nu bea nimic ce contine proteine,
nu manca nici-un fruct dar daca ti se face pofta poti manca cate unul la 3-4 zile,
nu face sport nici un pic.
Pai astea sunt sper ca ti-am fost de folos! funda?

Atentie: Nu exagera cu mancarea grasa deoarece ai putea sa te ingrasi prea mult si sa nu mai poti slabi in caz ca nu-ti place.