| Kitty234 a întrebat:

am nevoie de sfatul vostru. Maine o sa particip pentru prima oara la un PROSPECTING AVON (imi doresc foare mult sa devin LIDER) si problema e ca nu stiu daca ma voi descurca. Adica cum o sa abordez oamenii pe strada? Si mai ales CE o sa le spun? Trebuie sa imi maresc echipa de reprezentanti, dar CUM o sa fac asta? Va rog niste sfaturi, mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

O sa te invete cei de acolo ce si cum sa faci si probabil primele dati o sa mearga lideul tau cu tine. Din experienta proprie iti spun ca o sa te cam ingore lumea, putini o sa se opreasca sa te asculte si si mai putini o sa doreasca sa devina reprezentanti. Deja e plina piata de avon, nici macar nu inteleg de ce se chinuie atat sa mareasca echipele cand de fapt ar trebui sa se concentreze pe dezvoltarea reprezentantilor care deja exista in retea. In fine, bafta sa aiwinking

| Kitty234 explică (pentru Oana92):

Aaaaaa, ok. Stiu, asa este, dar vrau macar sa incerc, sa vad de ce sunt in stare :d
Liderul meu nu o sa vina cu mine pentru ca e in alt oras momentan de aceea sunt putin speriata. Sunht putin timida. Daca as stii ce anume sa spun mi-ar fi ok, dar nu stiu chestia asta... sad Complicat :d