| Crt4321 a întrebat:

Buna, TPU! Am nevoie de un sfat. M-am gândit sa fac o schimbare si sa îmi vopsesc parul gri si la rădăcina sa fie brunet. Parul meu natural este saten, ochii verzi si am tenul deschis. Întrebarea mea este: ținând cont ca am tenul deschis se potrivește o nuanță gri? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| DianaM21 a răspuns:

Da, se potriveste. Si eu am tenul deschis si chiar am incercat odata sa imi vopsesc parul gri. A aratat foarte bine!

| Adry05 a răspuns:

Ai putea pune si poza cu ce fel de gri ca exista o gramada de nuante si nu-mi dau seama ce vrei.

| Biancaaaaaaaa a răspuns:

Eu am avut o verisoara si avea tenul tot deschis si si-a vopsit parul gri, ea avand un par saten foarte inchis, aproape brunet. Si ii statea foarte bine!

| Bondarel99 a răspuns:

Se potriveste, nu asta e problema. Problema e ca griul este o culoare foarte ravnita si foarte greu de obtinut, asa ca mergi la un salon, nu incerca acasa pentru ca e posibil sa iesi si dezamagita si cu parul ars.