| Anonim_5618 a întrebat:

Buna TPU :)

am o alunita mai mare
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=124&ty=97

asa:)

si vreau sa se faca mai mica, sau sa dispara, nu stiu :|
sa nu fie asa "umflata"

nu vreau cu laser, ceva

ceva naturalist.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Tinctura de rostopasca, sau daca cunosti planta, ia o frunza si da-te pe alunita cu seva aceea galben-portocalie. Daca repeti asta zilnic, in cel mult 2 luni va trebui sa observi o schimbare. Tamponeaz-o cu grija, sa nu o agheti sau altceva.
Domnul fie cu tine.

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu umbla la ea. Las'o acolo. Ceva naturist nu exista.

Mergi la dermatolog, te ajuta el, cu electrocauterul.

| Derye a răspuns:

Naturist...nu exista!

| JustMe a răspuns:

Nu ai ce sa faci, doar laser din cate stiu. Nu umbla la ea si atunci totul o sa fie ok.

| Nastia a răspuns:

Cryofarm pentru negi nu ar fi bun? zic si eu...

| Anonim_5618 explică:

Naturist... suna mai bine:d laughing))

| XxAndreutzaXx a răspuns:

Nu umbla la ea in primul rand ca daca e umflata s-ar putea rupe si atunci este de rau.
Cu timpul se mai poate micsora nu-ti fa probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te atinge de ea. Daca o provoci poate fi mai rau. Astfel de alunite pot fi cancerigene si nu cred ca vrei asta.