| AnyLove97 a întrebat:

Buna TPU...Am o intrebare.Am 15 ani si am prbleme cu cosurile si nu stiu cum sa fac sa dispara, am folosit foarte multe creme dar nu dispar...Cel mai bun fundawinking

Răspuns Câştigător
| PandaEcrazy a răspuns:

Foloseste Belea young soft & care, este bun si face sa dispara cosurile chiar inainte de a iesi complet

| AnyLove97 explică (pentru PandaEcrazy):

Si cam la ce pret e?

| PandaEcrazy a răspuns (pentru AnyLove97):

Nu depaseste de 20 de lei, stiu doar ca a mea a costat 15 lei

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cosurile iti apar din cauza hormonilor si e normal la 15 ani sa ai si orice crema vei folosi nu o sa te ajute prea mult.lasa-le sa treaca de la sine eventual foloseste o apa tonica sa le usuce

| Farmec a răspuns:

In primul rand demachierea dimineata si seara, indiferent daca te-ai machiat in ziua respectiva sau nu pentru a trata/scapa de punctele negre de pe fata. De asemenea, recomandam sa folosesti crema sebo- reglatoare din gama Gerovital Plant Stop Acnee:http://farmec.ro/produse/ten/crema-sebo-reglatoare-purificatoare-96.html
Este o cremă de întreţinere zilnică a tenului seboreic şi acneic. Reglează secreţia de sebum, emulsionează lipidele în exces şi are un efect calmant, cicatrizant şi antiseptic datorită uleiului de gălbenele, extractului de Boswellia Serrata şi extractului vegetal antiacneic. Se foloseşte zilnic, dimineaţa şi seara, după curăţarea prealabilă a tenului cu gelul spumant antimicrobian Gerovital Plant Stop Acnee.
Se aplică pe faţă şi se masează uşor până la absorbţia completă

| HimoSsa a răspuns:

Personal folosesc suc de lamie si aleo vera! E ceva foarte natural si folositor, le pui pe un disc cosmetic si te dai pe fata dimineata si seara! In 3-4 zile cosurile si puntele negre dispar, lasindurti o piele curata si fina!♥

| MoBmc a răspuns:

Eu una folosesq doar sapun appoi o crema " Eritroacnol " pe care o poti lua de la farmaciewinking