| Luminita345 a întrebat:

Buna, TPU! Am o intrebare. Ati folosit vreodata remover pentru a ajunge la culoarea naturala? Mi-am vosit parul brunet si am realizat ca nu mi se potriveste. Imi puteti spune daca este efecient?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, atata timp cat ai aplicat o vopsea si nu un nuantator pe baza de silicon. Eu am fosit Colour b4 pentru a scoate un roscat inchis, nu mi-a influentat culoarea naturala a parului.

| Luminita345 explică (pentru anonim_4396):

Si chiar ai ajuns la culoarea ta naturala? Am tot cautat si majoritatea ajungeau sa aiba parul aramiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Luminita345):

Da, eu inainte de vopseaua roscata aveam parul natural blond inchis si ombre blond deschis peste care am avut mai multe straturi de tinctura de castelani (un roz intens ) pe care o aplicam uneori si pe partea naturala. Nu mi-a influentat in niciun fel culoarea naturala.

| KiraBlack a răspuns:

Dacă te razi în cap o să ți se vadă doar pielea capului care e deschisă la culoare deci cred că e ok