| LilPuppy a întrebat:

e buna Lotiunea regeneranta cu petroleum?(contine si ulei de ricin, vitamina A si E). M-am tuns recent la un salon, iar "hair-stilista" de acolo mi-a luat prea mult din par. Aveam lungimea parului cam pana unde se incheie sutienul, iar acum e doar pana la umeri. Imi vreau parul inapoi, cum sa-l fac sa creasca mai lung? Mi-am cumparat lotiunea aceea, dar astept si propunerile voastre.[p. s. de cand m-am tuns nu am mai pus mana pe placa si imi tin parul strans in coada si nici nu as mai vrea sa o folosesc pana ce-mi creste parul :d ]

Răspuns Câştigător
| Steffe a răspuns:

Pai in legatura cu placa, nu te-as sfatui sa o folosesti nici dupa ce iti creste parul, dar e alegerea tawinking
cat despre produsele pe baza de petrol si cu ulei de ricin, foloseste-le cu incredere, sunt foarte bune
bafta!

1 răspuns:
| Bella_6044 a răspuns:

Lotiunea este foarte buna, si se gaseste si sampon din gama gerovital cu petrol... poti sa le folosesti pe aman2 pentru ati creste parul mai repede. in jur de 3 luni o sa ai parul chiar mai lung decat l-ai avut, iar placa poti sa o folosesti maxim 1 data pe saptamana dar nu ar fi recomandat.:* Sper ca ti-am fost de ajutor. pup