| todare a întrebat:

Am o întrebare. Există vreo soluție cu care îmi pot îndepărta vopseaua din păr? Am citit ceva legat de Colour B4, a încercat cineva?
Aș vrea să revin la culoarea mea naturală (șaten închis), acum fiind vopsită un roșcat burgundy.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E bun asta. Mai era unul (color off parca se numea). Dar nu o sa te faca la loc satena ci o sa indeparteze roscatul din par (practic tot decolorare inseamna) si rezultatul final va fi un portocaliu-aramiu deschis. Ideea e ca oricum trebuie sa te vopsesti dupa decapare, te faci satena si gata.