| CeVreauEu a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu piercing'ul in buric. Mi-am facut acum 4 zile si totul era perfect, nici macar nu a fost rosu pana acum. Azi dimineata m-am trezit si cand am vrut sa-l dezinfectez avea un pic de coaja pe langa si a curs putin sange. Este ceva normal? [mentionez ca e rosu doar putin in partea de sus pe langa piercing] Funda la raspunsul cel mai bun love struck

Răspuns Câştigător
| ioscry a răspuns:

Si eu am si da e ceva normal e rosu pentru ca elimina din interir ce nu e bun sa in dai mereu cu crema sa se mentina umed pentru ce daca se lipeste o sa te doara si sa-l misti mereu sa nu se prinda coaja pupu

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E normal ...pana la urma ti-ai gaurit buricul!

| TheCreionel a răspuns:

Buna! Da e normal happy! pana se vindeca. cam o sptamana 2...

Bye!

| cooldenisua19 a răspuns:

Nu te speria este normal trebuie sa te dai cu crema si sa nu te sperii pana la urma ti-ai gaurit buricul trebuie sa se inroseasca si sa curga putin sange