| Rubby a întrebat:

Am o intrebare si as vrea sa aud mai multe pareri...Cum vi se par produsele de la Lady's? Am incercat Oriflame si Avon, dar Lady's niciodata. Merita sa cumpar sau sa ma fac reprezentant/afiliat?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie mi se par mai bune ca cele de la Avon, acum fiecare ce si cum crede...

| Rubby explică (pentru mona):

Te referi la calitate sau la pret?

| mona a răspuns (pentru Rubby):

La calitate

| elyd12 a răspuns:

Mie mi se par destul de bune produsele de la Lady's. Daca nu te-ai inscris pana acum, te poti inscrie accesand site-ul http://ladys.ro/DRPkEHSx (codul prietenei care ti-a recomandat magazinul este DRPkEHSx )