| anca_1628 a întrebat:

Buna tpu.am o intrebare.sunt inalta..adica asa cred eu.am 1.75.ce sa port ca sa par mai mica? mentionez ca arat bine..adica nu sunt grasa..si nici foarte slaba.multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Eu am 1.74 inaltime si spre deosebire de tine sunt plinuta. Oricum eu as zice sa fii fericita cu inaltimea ta pentru ca multe isi doresc sa fie inalte.Nu incerca sa te imbraci in asa fel incat sa pari mai mica de inaltime, mergi cu capul pe sus si mandra de cum arati!

Si ca sa iti zic niste secrete, ca sa pari mai scunda poti purta ceva in dungi orizontale.De asemenea, incearca sa porti un top sau bluza mai lunga peste pantaloni, care sa treaca de cureaua blugilor, aproape de fund.

4 răspunsuri:
| missGirlDeea a răspuns:

O inaltime forte bunahappy adica cum eu am 1.64 undeva si sper sa mai cresc inca cu vreo 6-8 cm (caci mai mult nu am de unde) dar mi-ar placea sa am si 1.75. Dar daca pe tine nu te aranjeaza inaltimea asta poarta balerini.

| doinitza94 a răspuns:

Eu cred ca esti superba!
Mai ales daca mai ai si o figura frumoasa! Nu incerca sa pari mai mica, pentru ca nu te va avantaja!
Cele mai frumoase femei sunt cele cu picioare lungi, sa stii asta! happy
Succes si capu' sus! :*

| Bitza91 a răspuns:

Mai taie din ele da-le dracuwinking..glumesc, bucurate de inaltimea ta..nu cred ca ti-ai dori sa fii o miniona(mica de statura) sa te urci cu scara la iubitul tau ca sa il saruti...mai bine arata o femeie/fata mai inalta decat una scunda..asa ca don't worry tongue

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Ai o inaltime de model la greutate nu stiu in fui nu ar trebui sa ascunzi asta dar dac totusi vrei dungile sunt indicate sh de ex sa tai din tinute adica sa ai colanti un tricou in dungi orizontale sh balerini iti taie tinuta etc din astea gasesti u mai multe