| madalinagiulia a întrebat:

am o intrebare. vreau sa imi cumpar un set pentru unghii cu gel, dar voiam sa stiu daca trebuie neaparat sa am un anume talent ( ca sa aplic gelul) sau pur si simplu urmaresc pasii?
funda!

1 răspuns:
| Rucsiii95 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa ai o anumita indemanare! In general cele care aplica unghii au un curs la baza. unde au invatat totul, si modelele si tot. Insa, daca iti place asa de mult si te pricepi.zic eu, te poti descurca si fara cursuri.