| miroonah a întrebat:

Am o mare problemă cu părul...pe bune e foarte ciudatstraight face. Îl am până la sâni şi natural e puţin sau mai mult ondulat.mereu depinde de şampon. Natural nu stă deloc calumea că nu are volum la rădăcină şi nici onduleuri definite şi mai am şi fire rebelelaughing. Îndreptat cu placa nu stă---şi am o placă foarte bună de la Remington- s9904. când văd că mai toate fetele care îşi îndreaptă părul au un păr super drept care se menţine mă apucă disperarealaughing şi chiar dacă îl îndrept are fire rebelelaughing)ciudat.
Vreau să îmi spuneţi ce produse sau sfaturi îmi puteţi recomandabig grin FUNDIŢĂ!

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Iti recomand sa il lasi asa cum este : cu onduleuri naturale si cu fire mai rebele. M-am plictisit de fete cu parul super drept facut cu placa! Be yourself!