| RiRikk a întrebat:

Am o mica problema, daca pot sa spun asa. Am parul drept si foarte moale. E ok, adica nu trebuie sa il intind, sta el prea intins. Problema este ca e mult prea moale si orice tip de coafura as incerca nu rezista mai mult de 2-3 ore (in cazul fericit). Acum merg la o petrecere si vreau sa imi fac bucle dar stiu ca nu o sa reziste, iar efectul fixativului nu e foarte ok, mai ales daca e pus din abundenta(parerea mea). Imi puteti va rog cum as putea sa imi pastrez parul buclat mai multa vreme?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti aplici fixativ si inainte sa faci bucla si dupa.

| Zambit_Ti-am_1994 a răspuns:

Spalate cu sapun la cap si o sa til faca mai tare si peurma dai forma asa o sa ramana pana data viitoare cand te vei spala