| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema si sper sa ma puteti ajuta(FUNDITA ). Imi fac parul cu placa de indreptat destul de des si sper sa-mi da-ti cateva sfaturi (ce fel de produse ar trebui sa folosesc pentru a nu se arde parul?).
>big grin

Răspuns Câştigător
| faaalyoana a răspuns:

Pai de la gerovital este un spray
si uleiul de la kallos cu cristale
dar astea nu ajuta in totalitate
doar protejeaza cat de cat
daca ai parul lung sa stii ca mai folositor si care nu dauneaza parului k placa este peria rotativa, intinde dar si da volum in acelasi timp.

3 răspunsuri:
| LiIiA a răspuns:

Pai sunt tratamente natura le.du-te la plafar sau la farmacie si cere acolo ceva pentru. varfuri arse sau ceva de protectie si iti da
dac crezi ca ti-am fost de defolos funda?happy

| Classy a răspuns:

Sunt seruri speciale la farmacii de la GEROVITAL. Succes!

| fanmichaeljackson a răspuns:

Inlocuieste placa cu peria rotativa vei sta mai mult pentru indreptarea parului dar nu-ti vei mai arde parul sper ca te-am ajutat funda?