| MuffinsDomination a întrebat:

Bună TPU :* . am o nelămurire cu privire la modele de pe unghii făcute cu ștampila . pur și simplu nu.mi iese laughing . folia am luat.o . nu prea văd ce nu merge bine . thinking . sau poate trebuie ojă specială ? de.aia d la Konad cumva ? eu am luat o ojă de la Farmec , nuanța alb mat . e oja de proastă calitate sau trebuie neeapărat specială ? și dacă da . o poat găsi doar pe net ? sau există și separat și se poate cumpăra dintr.un magazin de specialitate sau așa ceva ? vreau un răspuns cât se poate de clarrr , vă rog . sora.mea mi.a făcut acum ceva timp și nu mai țin minte ce fel de ojă folosea . nu cred că era specială pentru așa ceva , dar mie nu.mi iese de nicio culoare laughing . help :*

3 răspunsuri:
| my23ro a răspuns:

Nu inteleg ce folie ai luat...
O stampila pentru unghii contine stampila in sine, cateva placute de metal cu diferite desene pe ele si de obicei doua lacuri speciale. Un lac negru si unul alb. Nu poti face desenele cu oje din comert. Eu iti recomand Konad. Gasesti in magazinele specializate sau pe net pe orice site cu produse pentru unghii false si nu costa mult. Placutele cu desene ti le poti cumpara pe urma de oriunde vrei. Lacurile acelea sunt mai speciale si trebuie sa fie ok ca si calitate.

| Seliman_Cristina_1994 a răspuns:

Iti trebuie oja speciala pentru stampila happy.
Da poti folosii si de la Konad.

| Seliman_Cristina_1994 a răspuns:

Iti trebuie oja speciala pentru stampila happy
da poti folosii si de la Konad