| IsJustMe007 a întrebat:

Buna TPU.Am o "problema", am fost invitata la o petrecere de ziua unui prieten si nu stiu ce rochie sa aleg:-? am doar 2 in garderoba care imi plac dar nu stiu pe care sa o aleg,voi care ziceti ca e mai potrivita, avand in vedere ca petrecerea se tine seara la restaurant.Una e in stilul asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres iar una cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres care mi=o recomandati si ce machiaj as putea face?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

A 2-a.E mai tinereasca si mai jucausa.Pare destul de eleganta si stilata. Pune niste pantofi cu toc foarte inalt iar daca ai parul lung onduleaza-l sau indreapta-l.Nu alege o coafura prea pompoasa-ceva simplu o sa fie mult mai ok.Nu trebuie sa pari ca te-ai duce la nunta.Alege un machiaj care te avantajeaza-daca iti plac mult ochii tai pune accent pe ei cu un smokey eyes iar daca ai buze mari si frumoase alege un ruj rosu si machiaza-ti ochii nu foarte strident. Sper ca te-am ajutat si distractie placuta.

4 răspunsuri:
| PapusaDePandispan a răspuns:

Dupa parerea mea, daca zici ca se tine la restaurant se potriveste mai bine rochia neagra, cea roz e pentru alte ocazii; iar de machiaj nu stiu ce ti se potriveste, dar daca ar fi un ruj rosu aprins sau un roz asa mai transparent si la ochi tot asa un negru transparent aproape sa nu se vada!:XhappySper sa iti fie de folos! Funda?!

| uAme a răspuns:

Prima. Iar un machiaj discret, dar destul de evident, gen smokey eyes, dar mai cuminte, in tonuri de bej si maro inchis pe pleoapa superioara ar merge de minune cu un ruj neaparat nude!

| Alexandra7201 a răspuns:

Mie imi plac amandoua, dar cred ca prima ar fi mai potrivita. happy

| De_Lux_Rochii_Elegante_1984 a răspuns:

Buna,

Noi colaboram cu niste producatori foarte buni care ceeaza rochii de mireasa si de ocazie din America si aducem pe comanda rochii deosebite. Rochiile se pot crea dupa marimea standard din tabelul de masuratori, dar si dupa masurile dumneavoastra.
Se poate realiza si dupa o poza clara.

Va astept pe site-ul nostr www.rochiielegantedelux.ro sau pe www.rochiidelux.blogspot.com. Avem mai multe modele pe pagina noastra de Facebook:https://www.facebook.com/ERochiiDeSearaSiDeMireasa

Avem si cateva modele pe stoc.

Multumesc!