| Maria1927 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema, am unghiile foarte mari si foarte frumoase, dar mi se indoaie, se ridica in sus ce as putea face?
Ajutor!
Multumesc
Anticipat!

3 răspunsuri:
| fashiongirl97 a răspuns:

Cumparati un lac pentru intarirea unghilor sau tineti unghiile in ulei de masline incalzit:*

| Andr33a96 a răspuns:

Pai nu poti sa faci nimica decat sa le taihee hee

| LAdyAntebellum a răspuns:

Tinele in ulei de masline incalzit, cat poti suporta de cald.
fa chestia asta in fiecare zi timp de o saptamana(o sa vezi ca se intaresc si nu se mai rup) si a 2'a saptamana baga'le de 2-3 ori/saptamana

si eu am avut aceeasi problema si la mine a mers!;*