| Linna312 a întrebat:

Buna TPUhappy
...am parul de culoare saten deschis si lung pana la fund tuns in v, fata rotunda, sprancene negre si usor arcuite.deci cum miar sta mai bine cu parul ondulat sau drept? aa si as vrea sa ma vopsesc ce culoare sa aleg? si am ochi caprui crying(as fi vrut abastrii.)

Răspuns Câştigător
| UnSimpluGand a răspuns:

Deci:

Nu prea ar merge adica toathe fetele tunse in forma de,, V,, au parul drept asa ca mai bine nu...

Da si ar merge sa faci in fata o bucla mai mica in spate una mai mare sau ceva de genu sar la o suvitha ondulatha adica ultima de jos ar merge o suvita [cu spreiu sugerez]...

Cum sa te vopsesthi---> Si am ochi caprui si mulzi mi-au zis ca parul saten deschis merge cel mai bine la ochi caprui asa ca dupa parerea mea ori ti-l faci mai deschis ori il lasi asa

Si...--->Vopseaua strika parul x[

Fundabatting eyelashes xD?

1 răspuns:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Lasatil drept si vopsestete daca vrei castaniu
si te inteleg si eu am ochi caprui si par saten deschis dar as vi vrut sa am ochii albastrisad