| asdssfg a întrebat:

am parul pana la umeri si e ondulat dar mai mult cret si e putin ars de la placa. pur si simplu nu stiu ce sa ii mai fac. daca il dau cu spuma stea prea stufos si nu-mi place. Ce sa ii mai fac?
si mai am o intrebare. Am vazut la alte fete cand se dau cu spuma ramane parul cu aspect umed mereu. dar la mine nu ramane. se usuca dar totusi se vede ca m`am dat cu spuma. Dc oare? thinking

3 răspunsuri:
| Laura_6128 a răspuns:

Iti pot raspunde la a doua intrebare : daca vrei ca parul tau sa aiba un aspect umed trebuie sa te fii spalat la cap inainte iar dupa ce l-ai sters cu prosopul si este inca ud sa il dai cu spuma.asa il. faci sa aiba aspectul de ud!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema am eu. Off Daca ai stii de cate ori m-am ofticat ca nu-mi sta parul' cum vreau eu.Sunt creata de felul meu si cand il intind nu sta laughing drept, a doua zi pot sa il intind din nou, mai ales daca il intind si ies afara si ploua sau e vreme rece afara. pur si simplu nu am ce sa-i fac, iar produsele astea de spume fixativ etc nu le folosesc ca iti distruge parul' oricat de bune si de calitate o fi...Nu stiu nici eu ce sa-i mai fac la parul' meu laughing
Il prind in coada cat mai sus asa cret cum e, sau il intind si il prind in coada, sau il las asa cret cum e si imi fac motz, sau mil intind si il ciufulesc sa steie bufant laughing am rog tot felul'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o placa de ceramica, dar tot deagaba ca tot iti arde parul'. ce aiurea thinking