| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am primit cadou, de la o amica din strainatate, foarte multe rochite.Eu de obicei nu port rochite, dar am vazut ca îmi sta bine.Nu prea stiu cu ce sa le îmbrac.Am 2 acelasi model, strânse in talie si apoi largi, pana mai sus de genunchi cu imprimeu din flori si buline, fără umeri, stransa pe sâni, gen pinguin la spate, încă una roz cu o singură bretea, o fustita scurtă cu fundă in fata si o rochita in dungi foarte scurtă.Cu ce as putea sa le port in perioada asta?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu cizmulite tip " mousquetaire" si pe deasupra un bluzon. In mod normal rochitele si fustitele se poarta in sezonul cald cand nu mai este nevoie sa porti nici lenjerie intima dedesubt. happy

| R0R0 a răspuns:

E sugerez sa le porti la vara.
Si rochita in dungi cred ca e mai frumoasa.