| LoadedGun a întrebat:

Am primit de la o colega esarfa aurie subtire un pic mai eleganta si nu am nici o idee cu ce sa o port (mie nu prea mi-o place). Oricum eu nu prea am haine elegante ...am exact opusul laughing am tricouri cu cranii si trupe rock, blugi rupti...deci cu ce as putea sa o port? laughing sau mai bine sa o las in dulap thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esarfa aurie subtire...ai un tricou negru mai decoltat? merge cu blugi negri,sau pantaloni negri, si tricou la fel.si esarfa ar iesi in evidenta.dar ai grija la incaltaminte, nu iti lua vansi.

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu zic sa o porti cand se lasa frigul.o pui la gat si iti iei geak pe tine.happy cred ca o sa dea bine:*

in niciun caz sa o faci cadou altcuiva. nu e frumosstraight facestraight facestraight face

| bia0000 a răspuns:

O poti lega la mana sau la gat cu un medalion care sa exprime exact opusul adica cranii chestii care porti tu si o poti lua cu un tricou si blugiwinking

| SMA a răspuns:

Buna! Mai bine las'o in dulap sau pastreaz'o noua pentru a o da cadou altei persoane cand v'a fi ziua sa.Eu asa fac cu astfel de cadouri care nu imi plac. Noroc!