| aLinuTzBTT a întrebat:

Am si eu o dilema... Cum pot sa ma tund ca sa imi stea parul cat mai relaxat si cat mai frumos. Ma refer nu la o frizura de cocalar o frizura simpla dar care sa dea bine in public. Am nevoie de marimi. Daca se poate si o poza e si mai bine dau Fundaa :*

1 răspuns:
| γиαჯ a răspuns:

Cele mai bune frizuri care "dau bine la public "sunt : gen Macklemore, sau cel mai bine sa ai parul scurt pe ambele parti si mai lung in mijloc, ca sa ti-l poti ridica! Nu exagera facandu-ti "creasta de cocos"happy