| LoReNaLoVe a întrebat:

am si eu o intrebare.Am parul pana la umar si este ondulat (asa este de cand m-am nascut,nu l-am facut cu ondulatorul sau altceva).Cum sa il fac sa para mai lung sau sa il indrept? (dar fara placa).Va rog daca ma puteti ajuta, dau funda celui mai bun raspuns.Mersi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wforweirdo a răspuns:

Şi eu am părul puţin mai ondulat. Dacă îl usuci cu uscătorul, după ce l-ai pieptănat, îţi va sta mai drept, ceea ce înseamnă că va părea puţin mai lung. Deşi nu se prea observă, depinde de cât de ondulat îl ai, cred.

| BlacK0NinjA a răspuns:

P ai eu am paril mai cret si/sau ondulat si dee fiecare data m-a ajutat masca de par (scrie pe ea PLacenta) si in timp ti-l indreapta, dar daca vrei repede sau daca mergi la un eveniment-placa.Te mai ajuta si balsamul, uleiul de par sau alte chestii pentru par happy sper ca te-am ajutat

| bebelusha a răspuns:

Cu feonul si peria big grin.