| IZABELLA_5617 a întrebat:

cine a scapat de pistrui si cu ce?

4 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Cu retina A si cu numai stiu ce crema una era de zi una de seara adica retina A mai bine te duci la dermatolog si intrebi eu eram plina si dupa 3 saptamani de tratament mai aveam 2 -3. cei drept ca dupa a trebuit sa ma dau in fiecare zi cu crema de fata timp de 1 saptamana ca imi era fata inrosita de la crema si acum nu mai am big grin dar incearca pe timpul verii cand stai la soare sa nu te expui fara protectie solara pe fata ptc. reapar! :* bafta

| MadalinaElena5 a răspuns:

Nu prea cred ca se poate...dar ca sa nu se vada poti folosi fond de ten

| EmyMartin94 a răspuns:

Chiar buna intrebare astept si eu raspuns! Multumim big grin

| robert_4630 a răspuns:

Http://www.fistichiu.ro/Moda-Si-Tendinte/cum-scapi-de-pistrui.html

dar pentru unele pistruii sunt un atuu ...gandeste-te:P