| Alexandra_Diana_1915 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare Cum pot sa devin populară? Am numai 10 dar nu ma bagă nimeni in seama ce pot sa fac sa devin populară?

Răspuns Câştigător
| MTSimo a răspuns:

Buna. Ca sa devii populara nu este suficient sa ai numai de 10. Sunt multe persoane care au ajuns populare datorila activitatilor extra-scolare.Cum ar fi sa faci niste cursuri de dans ( care sunt gratis) si apoi o sa va duceti pe la spectacole, sau sa faci canto daca ai voce. Trebuie sa fii sociabila si prietenoasa pentru toata lumea, dar daca nu, metoda cea mai usoara ..imprieteneste-te cu persoane populara, o sa devii precum ele, stii si proverbul : Spune-mi ce prieteni ai ca sa-ti spun cine esti. Funda?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu prea ne plac oamenii care sunt perfecti sa stii, daca privim personale populare vedem ca sunt amuzante, tupeiste, nu stralucesc la capitolu invatatura