| sarcasmuser a întrebat:

Am si eu o intrebare :d. Anul acesta am balul bobocilor (de organizat) si as vrea sa stiu ce sa port. (pantaloni, exclusi din start deoarece restaurantul este unul elegant). M-am gandit la o rochita neagra/mov, dar nu am gasit inca un model mai dragut. Datzi-mi niste siteuri/poze. Merci:*

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:172&biw=1024&bih=574 http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:39&biw=1024&bih=574 ai putea lua ceva in genul acestora:sunt elegante, dar si foarte casual, sa nu mai spun ca sunt comode si foarte la moda.Se potrivesc de minune cu sandalele asa ca vei putea purta ceva si comod si frumos(nu trebuie sa te chinui pe tocuri:) Distractzie placuta la bal si sper sa-ti placa rochiile :)

1 răspuns: