| krys1616 a întrebat:

Buna TPU :*:*
Am si eu o intrebarebatting eyelashes, de la rimel iti pot cadea genele?
Dau funda pentru cel mai complex raspuns :*:*

Răspuns Câştigător
| 123erty1 a răspuns:

Buna! Depinde si de ce rimel folosesti si de calitatea agentilor ce il constituie.
Pentru a nu iti mai cadea genele si sa fie mai lungi si dese te sfatuiesc sa te dai cu ulei de ricin.Se aplica pe gene in fiecare seara inainte de culcare, iar a doua zi de dimineata se spala cu grjia fata. Dupa circa o luna, vei remarca rezultatele uimitoare. Metoda este testata si o poti aplica cu incredere. Pentru usurinta, poti folosi o periute de la o mascara mai veche pentru a aplica uleiul pe gene.
Uleiul de ricin este foarte ieftin in jur de 5-4 lei si il poti procura de la farmacie sau de la plafar.
Succes!

1 răspuns:
| Kiki2001 a răspuns:

Eu zic cați va cădea genele la fiecare demachiere dar daca nu o să te faci mumai câteodată cred că nu o să-ți cadă.dar ai grija să nu te faci des că nu e bine deloc.