| mistikk a întrebat:

am si eu o intrebare ochelarii de soare aceia d ela avon http://www.google.ro/......tp?/imgres 26&itbs=1&iact=hc&vpx=149&vpy=26&dur=1813&hovh=231&hovw= 219&tx=140&ty=138&oei=ICR1TZajN4PZsgbk8pGIDg&page=1&ndsp =13&ved=1t:429, r:0, s:0&biw=800&bih=509 cam cat sunt de mari eu am fata cam micuta si nu stiu siur daca mi se potrivesc cei care ii aveti spuneti-mi si mie au lentila mare? si cam cat? fundita:D?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Eu am fata mai ovala si imi sta bine cu ochelarii mai mari, dar tie daca zici ca ai fata mica nu cred ca ti-ar sta bine cu uni marii...parerea mea. fundita?

| R_8074 a răspuns:

Daca ai fata micuta nu ti.i lua pentru ca sunt mari sanse sa nu.ti stea bine