| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare urgentabig grin. Exista magazine in Buzau de unde poti cumpara extensii de par? Ms mult celor care imi raspund si va rog fara glume.

3 răspunsuri:
| daniela_9291 a răspuns:

Esti din buzau?happy si euuu?happynu stiu daca exista dar poti sa te duci la coafor si cred ca se rezolvawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca este un magazin sau ceva de genu prin spate pe la chet acolo unde se plateste apa

| extensiicuclips a răspuns:

Vand extensii de par cu clips, cozi de par, peruci, bretoane detasabile, naturale sau din fibra de calitate superioara (se pot ondula sau indrepta la 120 de grade)la preturi minime. ofer seriozitate.predare personala in iasi.pentru mai multe detalii extensiidepar_iasi@yahoo.com http://extensiideparperfecte.blogspot.com/