| Laura112000 a întrebat:

Buna TPU:*. Am si eu o intrebareehappy. Am o prietena si este mai plinuta si nu stie cu ce sa se imbrace de Pasti. Cu ce o sfatuiti sa se imbracee? Multumesc.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Ar putea folosi bluze putin mai largute, sau maieuri.Si niste jeansi nu conteaza de care, isi va lua pe marimea ei. Funda?

| slapnenorocit a răspuns:

Pai sa incerce pantaloni/ blugi cu talie mai inalta si o bluzita nu prea mulata cam de genu: http://www.polyvore.com/oversized_nude_pink_silk_shirt/thing?id=40441014

| Laura112000 explică:

Credeti ca iar sta bine cu tocuri? Are 1, 62 m si are aproape 14 ani. Ea s-a gandit si la o rochita dar nu stiu daca i-ar sta bine. Voi ce ziceti?happy