| MelindaVictoria a întrebat:

Am si eu o problema. A inceput sa bata vantul afara si si nu stiu cum sa imi protejez tenul de el deoarece daca ma dau cu crema imi apar cosuri. Aveti alte sugestii?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce crema folosesti. Eu iti recomand bioderma sensibio rich, hidrateaza foarte bine tenul si nu o sa ai probleme cu ea pentru ca e curata la ingrediente, este recomandata tenului intolerant. De cand o folosesc n-am mai avut probleme cu tenul, n-are parfum, alcool si alte tampenii care usuca tenul. Vezi de unde o iei pentru ca in unele farmacii costa 60-65 lei, in unele farmacii se gaseste la 50-53 cu card. Daca ai farmacia tei in oras la tine stiu ca e vreo 44 lei la ei. happy

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Incearca crema eco. Facuta din uleiuri esentiale bio.
Daca vrei iti dau link cu un site foarte bun.
Are creme, sapunuri si alte lucruri de genu...
happy

| Anonimus2k9 a răspuns:

Încearcă crema cu lăptișor de matca.
hidratează foarte bine și cu siguranță nu îți apar coșuri de la ea.