| kidulov3you a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema...
Am parul cretstraight face Si vreau sa-mi-l fac drept imi poate zice cineva cum? Am auzit ca sunt sampoane speciale... Daca este adevarat imi puteti zice care? Mai exact cum ar trebui sa cer la magazin daca ma duc...

Răspuns Câştigător
| RebbeSKhon a răspuns:

Parul intins chiar e foarte frumos, dar nu exista sampon care sa-ti intinda parul laughing, nu stiu de la cine ai auzit asta happy. Deci, incearca sa iei o placa de par (daca ai), si invarte placa cu parul tau in mea. Asa iese cel mai bine intins.
Sau ai putea sa de speli repede pe par, si sa ti-l piepteni timp de 5 minute, cand ti-l usuci incearca sa ti piaptanul in par.
La sfarsit vei avea un par intinswinking. Funda?

4 răspunsuri:
| mriuls a răspuns:

Hei,eu zic sa incerci cu placa,dar sfatul meu e sa il lasi asa cret pentru ca e mult mai fain, adica majoritatea persoanelor au parul drept, deci esti unica:*

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Intindeti`l cu placawinking
love struck

| KellyGreen a răspuns:

Incerca toate sampoanele de intins parul din lume pentru. ca nu o sa obti mare lucru. mai bine cumpara'ti o placa buna si fa'te cu ea.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Nu...placa.dar o sa-ti strice parulstraight facestraight faceeu il am intinslaughingsi il vreau cret:X:X