| DianeBMaria a întrebat:

Am si eu o problema. M.am vopsit roscata acum 4 zile inainte fiind bruneta si s-a prins foarte foarte putin, iar acum vreau sa revin iar la brunet. Este vreun risc daca ma vopsesc la un interval asa de mic? Helllp mee; 3

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns:

Cum a zis laurlaury, poti folosi un nuantator acum.

| zw33ty a răspuns:

Cel mai bine du-te la un salon happy sau daca nu vrei sa faci lucrul asta ia-ti un tratament de la kallos happy eu in 4 zile m-am vopsit decolorat vopsit si din nou vopsit :d si folosesc tratament happy