| Andreeeaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o problema! Mi-se imbacseste foarte repede parul. De ex il spal azi si peste maxim 2 zile se face urat, cleos. Cand eram mica ma spalam cu Dalin si nu aveam problema de genu. dar nici acela nu imi mai prieste. Acm ma spal cu Syos si am incercat mai multe. Ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Problema ta este ca incerci prea multe sampoane si parul tau este pur si simplu imbasit din aceasta cauza. Eu folosesc un produs care mi-a readus parul la o forma de care sunt foarte multumita. Iti las un link in cazul in care esti interesata:
http://centruldepromotii.com/frumusete/hairmastic-s-2502/

| Anabelle123 a răspuns:

Bună.Şi eu am probleme de genul, dar nu e nimic. Părerea mea este că ar trebui să schimbi un șampon o dată la două luni, deoarece părul se obișnuiește cu unul și nu își mai face efectul.Momentan,folosesc unul de la Garnier cu lapte de aloe și sunt foarte mulțumită.Mai foloseam unul de la INDOLA, dar a venit timpul să îl schimb. După cele 2 şamponări, folosesc o mască de la Avon cu caviar, pe care o las să acționeze vreo 10 secunde, chiar dacă trebuie 10 minute laughing. Înainte să încep să mă usuc, folosesc un spray de la Wash&Go pentru părul gras. Sper că o să te ajute :*

| Aniana111 a răspuns:

Ok, in primul rand cel mai important lucru este sa nu te mai speli des, spala-te mai rar ( la inceput va fi mai greu dar dupa cateva saptamani parul tau nu va mai elimina atat sebum ) si in al doilea rand foloseste un sampon natural si incearca sa il mai schimbi din cand in cand.