| smek a întrebat:

am si eu o problema :-s... mi-au aparut niste puncte negre pe nas si nu stiu cum sa scap de ele. vreo idee? :-s

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Foloseste bentite cosmetice pentru scosul punctelor negre pe nas. Se gasesc la raionul de cosmetice in supermarketuri.

| lavinia_3755 a răspuns:

Si eu am avut o groaza de puncte negre pe nas

Acum insa au inceput sa imi dispara deoarece. am inceput sa folosesc castravetele :d... ma curat prima data cu o crema pentru indepartarea impuritatilor si dupa aceea imi dau pe nas [unde am eu punctele negre ] cu o feliuta de castravete :d. sa stii ca functioneaza. succes

| ralu_1668 a răspuns:

Curata tenul cu apa curata si lotiune tonica si daca e nevoie foloseste o crema de zi

| William a răspuns:

Da-te cu var.

| rena99 a răspuns:

Folosesti o crema stii ca aia de la Nivea ( chiar are efect )