| Doareuuiuiewbiwueee a întrebat:

BUNA TPU. am si eu o problema..sunt fata si am mustata..se vede foarte tare..si mama nu ma lasa sa ma ating de ea. dar e deja jignitoare si se vede foarte tare. imi recomandati ceva? in afara sa o tai.lol. sa aplic creme sau ceva asemanator?!

Răspuns Câştigător
| bboanna a răspuns:

Exista mai multe metode... ceara, benzi depilatoare, creme. Asa mi-a zis si mama inainte sa mi`o iau! Daca esti bruneta se vede, in schimb daca ai puf, sa nu faci prostia asta. succes!:*

3 răspunsuri:
| GlossyBabe a răspuns:

Hey,nu stiu cati ani ai, dar eu zic ca intr-o zi sa te iei si sa te duci la un salon de infrumusetare la cosmetica si sa ti-l scoti! Mama ta o sa vada ca iti sta mai bine asa si o sa te lase sa ti-o scoti de fiecare data cand creste! Daca ti-o decolorezi se va vedea oribil la soare firele blonde! Asa ca cea mai buna solutie e sa scapi de ea! Fundiita?

| Nolkyz a răspuns:

Incearca cu benzi depilatoare cu ceara.

| cat a răspuns:

Sunt benzi epilatoare special pentru mustata. Se gasesc in supermarketuri la raionul de cosmetice si au intructiuni de folosire. In 5 minute rezolvi problema.