| maryanaa a întrebat:

Am vazut tenisii astia si imi place foarte mult, ati vazut careva pe undeva asa modele? dau funda :*

https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| DyahAlexandra a răspuns:

Nici eu sincer nu am mai vazut. O alta idee ar fi, in cazul in care nu iti poti face singura fundite, sa te folosesti de doua papioane, carora le tai funita, si o rogi pe mami sa le coasa pe limba pantofului, siret, unde crezi tu happy
iti las aici si blogul meu(inca la inceput) poate te vei mai inspira cu unele chestii : diaalexandra.wordpress.com

2 răspunsuri:
| maryanaa explică:

Imi plac* ma scuzati

| elutsa10 a răspuns:

Nu am vazut, dar iti poti face tu acea fundita si o poti coase de siret happy.