| secretbby a întrebat:

BUNA TPU as dori niste idei pentru costume de halloween va rog sa fie ceva cat mai original daca se poate...(dau funda celui mai bun raspuns:X)... vreau ceva idei noi in afara de: fantoma, dracula, moartea happy. multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu azi am avut petrecere la scoala. A fost superb,am castigat titlul de The Best Scary Costum si un zece la engleza. mi-am cumparat o capa si o bluza neagra, cu colanti decorati manual si cizme, manusi facute manual.si pe fata m-am dat cu faina ca sa ma albesc, ruj rosu, rosu si o pata de sange. o cicatrice rosie pe frunte si la ochi cu negru. a fost super cool. aaa.si sa nu omit, 2 incisivi de vampir ca sa ii musc pe cei "vii". laughing

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La ce Dumnezeu îţi mai trebuie acum după ce a trecut halloweenul? Poate pentru anul viitor!

| adriangabor92 a răspuns:

Schelet

| traveler a răspuns:

Imbracate in boschetar,cersetor si vei fi pe deplin multumit,ba pune-ti de gat si un carton cu ceri pomana cu un scris haios pe un carton de ambalaj cu marker, rupt si ponosit sa fie autentic, vei fi sigur confundat cu unul real si cred ca vor vrea sa te dea afaraaaa.Ce zici merge? SUCCES si distracti placutaaaaaaaaaaa!

| PovesteaVieţiiMele a răspuns:

Esti fata sau baiat? ca am niste idei superbe de costume

| angels0nina a răspuns:

Daca esti fata te-as sfatui sa incerci ceva combinat egipteana si zombi sau in fantoma iar daca esti baiat te-as sfatui sa porti un costum de samurai (ninja) sau intr-un mexican grec poate iti vor placea ideile mele.