| anonim_4396 a întrebat:

As dori o opinie... as vrea sa merg sa imi iau o sapca fullcap, daca imi puteti da un sfat ce haine sa port ca sa mearga putin cu sapca. am 1, 72 m inaltime iar greutatea o am normala. deci nu sunt gras sau foarte slab, v-am spus aceste lucruri ca sa puteti sa va dati seama cum arat... prin "haine" ma refer la incaltaminte, pantaloni (scurti sau lungi ) si tricou/bluza

Răspuns Câştigător
| alexblack00 a răspuns:

Pai pe sapa fullcap ar mere bascheti pantaloni lungi sau scurti cu cracii si o vesta peste tricou sau ceva vesta de blugi daca ai sucess

| anonim_4396 explică (pentru alexblack00):

Mersi! Am fost si mi-am luat pantaloni scurit cu craci, un tricou, vesta nu mi-am luat ca nu imi sta bine... iar in loc de bascheti mi-am luat o pereche de tenisi de la vty. arat misto.

| alexblack00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere

3 răspunsuri:
| IoanaMihaela a răspuns:

Buna, uite cateva idei de sepci: http://accesorii-fashion.com/......p-hop.html