| alicegril a întrebat:

As vrea sa "adopt" stilul lui Caroline Forbes care joaca in The Vampire Diaries (machiaj, imbracaminte frizura).Voi ce imi recomadati?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Acum depinde de structura corpului tau... Daca esti inalta si slaba parerea mea este ca acest stil ti se potriveste perfect, dar mai depinde si de varsta poe care o ai, eu cred ca nu ti s-ar potrivi astfel de haine daca ai sa zice 12-14 ani happy Sper ca te-am ajuta. Funda?

| Paoo a răspuns:

Fii tu.Nu incerca sa "copiezi" pe cineva, vei fi mai apreciata ca fiind tu insuti.

| AlexandraPatty92 a răspuns:

Si mie imi place stilul ei. Dar eu am adoptat acum stilul lui Bonnie, imi place mult, mai ales cum era in sezoanele1-3. Dar uneori mai adopt si stilul Elenei din sezoanele 4-5 pentru ca in sezoanele 1-3 nu-mi placea deloc stilul ei. Caroline a adoptat stilul unei fete din romanul Pe aripile vantului, dar nu stiu pe a cui. Oricum iti urez mult noroc! :*