| Syrten a întrebat:

Buna TPU!
As vrea sa fac operatie de rinoplastie si ma intereseaza cam ce costuri totale aproximative ar fi. Cam cat dureaza perioada de tratament dupa operatie si ce conditii trebuie sa respect?
Mentionez ca sunt baiat, poate difera costul. Va rog fara comentarii jignitoare, e un complex cu care incerc sa ma impac zi de zi happy
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Sunt preturi în funcție de doctori, unii fac și cu 2000 euro, alții medici mai experimentați cu echipament mai performant ajung și la 10.000 euro operația sau chiar peste.

| Yaesmin a răspuns:

Eu n-am găsit așa ceva.

| Lubeni??38900 a răspuns:

4000-5000 euro, tratamentul poate dura și 1 luna

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Eu am platit la Regina Maria aprox 8000 lei, initial a fost groznic deoarece nu puteam sa respir deloc pe nas, imi sangera abundent nasul si stateam cu o compresa. Ulterior a trebuit sa vin la 2 - 3 zile sa imi aspire secretiile din septul nazal.
Daca te simti complexat acum din cauza asta, durerea interventiei se va merita, vei avea o alta stare de spirit. Succes!