| Pandii233 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar acea perie electrica pentru indreptarea parului. Este buna? Adica indreapta calumea? Sa stiu sa nu dau bani degeaba...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna peria de par intr-adevar, dar eu de obicei prefer sa folosesc placa de par (de preferabil de la Rowenta) si desigur protectia de par pentru a evita deteriorarea. Acum, decizia iti apartine, e buna si peria.

| J0B0MAT a răspuns:

Mie nu imi indrepta parul peria.Dar eu il am si foarte ondulat.La tine daca nu e foarte ondulat, poate merge.Dar oricum, placa e cea mai buna.