| Aly42 a întrebat:

as vrea sa imi fac breton, dar nu stiu cum e mai bine! acum am parul pe o parte, am auzit de la anumiti stilisti ca bretonul are efect de "intinerire" a aspectului fetei. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Anda_Andutza_1993 a răspuns:

Nu, nu e adevarat, chiar deloc. Iti sugerez sa nu-ti faci breton deoarece necesita ingrijire foarte mare, e foarte greu si eu am avut breton si imi statea in toate partile, e foarte greu de aranjat, nu-ti sugerez asa ceva!

2 răspunsuri:
| Aly42 explică:

Multumesc:*:*