| 1Rebbe a întrebat:

As vrea sa imi pun Flesh Tunnels... am sa caut la un salon unde se pun pierce-uri. Primesc mai multe marimi odata? Si cat costa? big grin

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

30 de lei depinde de salon eu am facut si Flesh Tunnels intr-o zi cu anestezie i-am facut de 20mm

| slapnenorocit a răspuns:

Din cate stiu este 30 lei /1 buc si marimea ti-o alegi tu.

| EdwardEtc a răspuns:

Aici la saloane e undeva in jur de 50 de lei, gaura de flesh + flash tunnel mic. Daca vrei sa ti-l maresti iti cumperi niste extendere si in vreo 2 saptamani o sa iti poti cumpara un flash mai mare.

| Sunnywaves17 a răspuns:

Hm, daca ai expandere ti-l poti pune si singur.
Eu am flesh de 6-8 de vanzare laughing pentru 15 lei.
La salon costa 30 de lei sa ti-l faca,

| DoraFarascortisoara a răspuns:

Mai bine ti`l maresti tu. E mai putin "daunator" pentru ca te poti oprii daca te doare. Poti sa iti iei din idm toate marimile de la 3-4 mm pana la 24 mm stiu. Dar ca sa iti maresti gaura iti trebuie expandere, e cam 20-25 lei unul.