| Stefaniaioana a întrebat:

As vrea sa imi pun unghii cu gel. Nu mi-am mai pus pana acum si chiar nu stiu ce forma sa imi fac. As alege dintre patrate sau rotunde..am degetele lungi sa zicem...chiar nu stiu. Daca va intrebati am 18 ani. Dau funda.☺

Răspuns Câştigător
| utilizatornou18 a răspuns:

Forma balerina aleg majoritatea fetelor. Cred ca este cea mai potrivită alegere și eu am degetele lungihappy chiar da un aspect plăcut mâinilor, niciodată n-am încercat rotunde sau pătrate. doar ascuțite ca de pisica și balerina. Ai grija unde ți le pui, nu tot ce e scump e și bun! Am avut ghinion prima data la 800lei doar un gel roz care n-a fost uscat ca lumea și mi-a căzut in nici o săptămâna. Asa ca bafta

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Am avut ambele stiluri, atat rotunde cat si patrate si le-am gasit pe cele patrate, foarte confortabile si mult mai stabile decat cele rotunde.
Cat despre cele model "balerina", nu mi-au placut niciodata, nici macar acum 30-40 de ani, cand erau la moda.