| RazvanStefan a întrebat:

Buna TPU... as vrea sa incerc o frizura noua... ce imi recomandati(un nume de tunsoare) ceva mai misto. dar fiti cas la scoala.ca altfel faceam eu.plzz cel mai tare primeste funda

Răspuns Câştigător
| justme2025 a răspuns:

Pai depinde cum ai parul. De exemplu daca il ai drept poti incerca o tunsoare bob sau in scari. Eu il am tuns in scari. Daca il ai cret poti incerca si aceste tunsori doar ca la bob trebuie sa ti-l intinzi cu placa. Daca il ai ondulat il poti tunde drept atunci formandu-se bucle frumoase, dar si bob fara sa il intinzi.

fuuunda :*:*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori
Pa, pa.

| al3xxandra a răspuns:

Daca il ai lunga si ondulat poti sa til filezi si sal tunzi in scari si in V cu breton mai lung pe o parte. daca il ai drept poti sa te tunzi in stil frantuzesc( bob in colturi dar ump mai lung... daca ai parul mai mare)...cam atat. pup:X:X

| RazvanStefan explică:

Ms chiar o sa incerc