| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa interb este cineva care a avut tatuaj cu henna. Daca da atunci spuneti-mi si mie ati avut ceva complicatii dupa ce la-ti facut? A ramas vri-un semn cind s-a sters si cit timp a tinut? Va rog mult ajutati-ma:nu stiu sa-mi fac sau nu.

Răspuns Câştigător
| zHeArTz a răspuns:

Nu are ce sa doara laughing). Am avut si eu tongue, practic doar deseneaza ceva (fara ac). Merita!
P.S. : Daca iti zice ca dureaza o luna, o sa dispara in 2 saptamani. Eu mi-am facut pentru ''3 luni'' dar intr-o luna aproape nu se mai vedea. Bafta :**

1 răspuns: