| Lupşa_Carmen_1998 a întrebat:

TPU, as vrea sa ma inscriu la un curs de coafura in Baia Mare, dintre Cora Training si Metropolitan School? happy

3 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

De ce nu te duci la amandoua? asa e cel mai bine, inveti de la ambele ceva

| Lupşa_Carmen_1998 explică (pentru AIPS):

Buna idee, dar trebuie paltit, la metropolitan e mai mult, de aceea intrebam care care e mai buna, nu as da bani in doua locuri, cel putin deocamdata happy

| AIPS a răspuns (pentru Lupşa_Carmen_1998):

Eu zic sa incepi cu cea mai ieftina. Asa vezi cam ce "forma " au cursurile si asa, iar apoi iti vei strange tu bani si vei merge si la cealalta daca vrei. Dar macar daca te duci la Cora Training inveti ceva, si iesi si mai ieftin. Multa bafta :*