| Anonim175 a întrebat:

kiss. As vrea sa ma vopsesc roscata, cu sampon colorant, dar nu am gasit nicaieri! rolling eyes (sunt din Cluj) Cine ma poate ajuta?batting eyelashes fundita kiss :X puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| glamvintage a răspuns:

Wow, este superba nuanta pe care o doresti. Un simplu sampon nuantator nu te poate ajuta, din pacare. Mergi la un salon, o vopsea profi este solutia ta. Iar daca ai culoare in par deja, este nevoie si de un decapaj... Eu am culoarea naturala ca tine si am avut nuanta dorita dupa decapare si vopsit. Nuanta dorita de tine se cam duce la spalat, chiar daca vorbim de vopsea profi sau nu dar asta nu inseamna sa rezultatul ulterior spalarii este mai putin frumos. Bafta!

3 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Cu sampon? Nu iti iese, daca nici cu nuantator nu iese bine dar cu sampon chiar nu vezi mai nici-o schimbare. Mai bine te vopsesti cu vopsea si macar vezi rezultate.

| glamvintage a răspuns:

Produsul de mai jos il gasesti in orice supermarket:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
BAFTA
XOXO

| Anonim175 explică (pentru glamvintage):

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asa este culoarea parului meu... si mi-ar placea sa iasa asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| glamvintage a răspuns (pentru Anonim175):

Wow, este superba nuanta pe care o doresti. Un simplu sampon nuantator nu te poate ajuta, din pacare. Mergi la un salon, o vopsea profi este solutia ta. Iar daca ai culoare in par deja, este nevoie si de un decapaj... Eu am culoarea naturala ca tine si am avut nuanta dorita dupa decapare si vopsit. Nuanta dorita de tine se cam duce la spalat, chiar daca vorbim de vopsea profi sau nu dar asta nu inseamna sa rezultatul ulterior spalarii este mai putin frumos. Bafta!